Dentysta dziecięcy Wrocław

Nasi lekarze

Lekarze Kliniki ARTIDENT zajmujący się leczeniem dzieci to osoby o wyjątkowej cierpliwości, pogodzie ducha, o bardzo dobrym podejściu do dzieci.

Stomatologia dziecięca WrocławLek. stom. AGNIESZKA NOWAKOWSKA

W trakcje specjalizacji z Pedodoncji (Leczenia Stomatologicznego Dzieci). Wykazuje ciągłe dążenie do perfekcji i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych. Jest całkowite zaangażowania w pomoc pacjentom. Emanujące ciepło sprawia, że więzi z pacjentami stają się naturalnie bardzo silne.

 Stomatolog dla dzieci WrocławLek. stom. MAGDALENA POTOCZNY

Spokój, cierpliwość, empatia oraz pogoda ducha sprawiają, że mali pacjenci oraz nawet najbardziej wymagający dorośli z niecierpliwością oczekują kolejnej wizyty...

 

Dentysta dla dzieci WrocławLek. stom. ANNA ŻURAKOWSKA-CISZEWSKA

Wyjątkowo serdeczna - bardzo kocha dzieci. Przenosi ciepło domowego ogniska również do pracy. Jest to szczególnie widoczne w kontaktach z najmłodszymi pacjentami.

 

 Stomatolog dziecięcy WrocławLek. stom. ortodoncja ANNA PARADOWSKA-STOLARZ

Doświadczenie zdobyte poprzez codzienną pracę jako współpracownik Katedry Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz liczne kursy doszkalające w połączeniu z niezwykłym ciepłem i indywidualnym podejściem do pacjenta sprawiają, że każdy ze spokojem oczekuje swojego nowego, piękniejszego uśmiechu.