Aparaty ortodontyczne dla dzieci Wrocław

O naszej Klinice

ARTIDENT Stomatologia Dziecięca to zespół gabinetów specjalizujących się w edukacji stomatologicznej, profilaktyce oraz leczeniu stomatologicznym i ortodontycznym najmłodszych pacjentów.

Ortodonta dla dzieci WrocławNaszym Kluczem do wzajemnej współpracy jest zdobycie zaufania maluchów, okazanie im dużo cierpliwości i wyrozumiałości - by poczuły się komfortowo i bezpiecznie.

W Klinice ARTIDENT dołożyliśmy starań by stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę dla najmłodszych pacjentów. Naszym celem było przełamanie stereotypowego wizerunku gabinetu lekarskiego, wywołującego często u dzieci negatywne skojarzenia.

Stworzyliśmy kącik zabaw dla dzieci, w którym na nasze pociechy czeka wiele zabawek oraz komputer PC, na którym dzieci mogą zagrać w nasze edukacyjne gry multimedialne.

Prześliczne rybki w „tajemniczym akwarium” ściennym umilą czas zarówno naszym milusińskim jak i rodzicom.

Ze ścian uśmiechają się do nas bajkowe postacie z naszych zajęć profilaktycznych dla dzieci we Wrocławskich Przedszkolach i Szkołach - nasz przyjaciel Wiórek, Tygrysek Kaprysek i Anetka Baletka.

Proszę zapytać dzieci o te Postacie - na pewno je już znają.

Aparat ortodontyczny dla dzieci Wrocław

W Klinice ARTIDENT leczenie zamieniamy w zabawę. W kilku krokach rozpoczynając od wizyty adaptacyjnej, poprzez umiejętne połączenie zabawy i nauki, sprawiamy, że dzieci same proszą o wyleczenie ząbków i z uśmiechem wracają na kolejne wizyty:)