Dentysta dziecięcy Wrocław

Nasi lekarze

Lekarze Kliniki ARTIDENT  zajmujący się leczeniem dzieci to osoby o wyjątkowej cierpliwości, pogodzie ducha, o bardzo dobrym podejściu do dzieci.


Lek. stom. DOROTA BOBER

W klinice Artident zajmuje się ortodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Uwielbia swoich Małych Pacjentów. Twierdzi, że dzięki niej mają zdrowe zęby, a ona dzięki nim wielu przyjaciół. Stara się obalić przesąd, że dzieci i ryby głosu nie mają. Z każdym swoim najmłodszym Pacjentem nawiązuje dialog. Tłumaczy, co będzie robione na wizycie, wyjaśnia wątpliwość oraz pozwala dziecku zadawać pytania i podejmować decyzje (oczywiście za zgodą rodziców). Lekarz, który oprócz zdrowych zębów daje swoim Małym Pacjentom odczuć, że są wyjątkowe i że posiadają moc sprawczą. 

 

 Lek. stom. MARTYNA PIEKIELNY

Miła i uśmiechnięta Pani doktor, która duży nacisk kładzie na profilaktykę. Swoje zamiłowanie do promocji zdrowia realizowała w czasie wolontariatu na Jamajce i w Nepalu, a obecnie w Klinice Artident, biorąc udział w corocznych akcjach profilaktycznych (prowadzonych m. in. w wrocławskich przedszkolach). Empatyczna, w pełni zaangażowana w pomoc pacjentowi. Osoba ciepła, z wyjątkową umiejętnością nawiązywania pozytywnego kontaktu zarówno z dziećmi, jak dorosłymi. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 

 


Lek. stom. EWA DWORZAK

Lekarz , u którego w gabinecie panuje rodzinna atmosfera. Podchodzi do swioch małych pacjentów z wyjątkową sympatią i cierpliwością. Swoje umiejętności do budowania relacji z najmłodszymi zdobywa przede wszystkim dzięki swojemu synkowi Julkowi. Chcąc jak najlepiej służyć dzieciom, w 2022 roku zdobyła specjalizację z pedodoncji (tj. stomatologii dziecięcej). Oprócz pracy w Klinice Artident jest wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, który sama ukończyła z wyróżnieniem. 

 


Lek. dent. AGATA BLOMGERG

W klinice Artident zajmuje się leczeniem dzieci, które nade wszystko cenią jej spokój i cierpliwość. Ogromną radość sprawia jej pomaganie najmłodszym pacjentom w pokonywaniu dentofobii, ponieważ wie, że wizyta u stomatologa może być miła i przyjemna. Lubi nowoczesne rozwiązania, dlatego często leczy dzieci wykorzystując sedację wziewną. Jest to zatem lekarz, który dużą wagę przykłada do budowania u dzieci poczucia bezpieczeństwa. swoją wiedzę zdobyła na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i nieustannie poszerza ją uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

 


Lek. stom. MARTYNA SZCZERBIŃSKA

W klinice Artident zajmuje Przez wielu swoich pacjentów nazywana "ciocią Martyną". Lekarz, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy, co sprawia, że e oka mgnieniu zyskuje sympatię dzieci, jak i rodziców. Stawia szczególny nacisk na profilaktykę u najmłodszych pacjentów, dobrą adaptację do leczenia oraz bezstresową atmosferę podczas wizyty. Wizyta u "cioci Martyny" wiąże się z dawką pozytywnych emocji. Z ciekawostek o Pani Doktor możemy zdradzić, że jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, miłośniczką kotów oraz posiada fartuchy we wszystkich kolorach tęczy.

 


Lek. dent. WŁADYSŁAW DOBRYNIN

Pan Doktor z każdym swoim Pacjentem wita się serdecznie poprzez przybicie piątki lub żółwika. Jest to lekarz, który bardzo szybko i sprawnie wygania wszystkie "robaki" z zębów państwa pociech. Ponadto odznacza się wyjątkową troską o Pacjenta. Dba o jego samopoczucie zarówno w trakcie wizyty, jak i po jej zakończeniu. Jeśli powierzą Państwo zdrowie swoich dzieci w jego ręce, mogą mieć Państwo pewność, że zadba o nie od samego początku do końca. Doktor jest absolwentem Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Odessie.